hatria-hatriaobchodonline@msn.com

Doprava zboží

Zboží lze v současné době dopravovat těmito způsoby:
  • obchodním balíkem České pošty
  • přepravní služnou Top Trans
  • vlastní dopravou Sanjet

a) Obchodní balík České pošty

Obchodní balík je určený pro dopravu zakoupeného zboží soukromým osobám. Balík je doručován do 24 hodin po expedici. V případě nezastižení je možno balík vyzvednout na poště dle daného PSČ. Informace o uložení zásilky získáte na internetových stránkych www.cpost.cz dle podacího čísla balíku, ktëré Vám bude zasláno elektronickou poštou po vyexpedování zásilky.

Cena: ZDARMA

b) Přepravní služba Top Trans

Top Trans dopravní společnost, která doručí objednané zboží kamkoliv v České republice a to následující pracovní den od odeslání (expedice) zásilky. Doručování zásilek v pracovní dny od 8 do 18 hod. Pokud nebudete na uvedené adrese zastiženi, přepravní služba Vás bude kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle. V případě problémů s doručením kontaktujte centrálu Top Trans tel. 272767626, 272761785, 267101606-608 nebo stránky www.toptrans.cz , kde zjistíte podle Vašeho bydliště informace o depu, které zajišťuje douručení Vaší zásilky.

Cena:  ZDARMA

c) Vlastní doprava Sanjet

Tato služba je určená zákazníkům na základě speciálních termínů dodání. Bližší podmínky dodání je nutné telefonicky konzultovat (náš zástupce Vás bude telefonicky kontaktovat při expedici objednávky).

Cena: ZDARMA

Zpět
Hledej
Podle typu
Novinky Hatria  [více]
Přihlásit se